Hekimlerimiz

Diş Hekimi Ecren Çolak

Diş Hekimi Ecren Çolak 1978 senesinde Diyarbakır’da doğdu. Uzun bir süre ortodonti tedavisi gördükten sonra doktorunun ona aşıladığı meslek aşkıyla diş hekimliğini gelecekteki mesleği olarak belirledi. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olarak en çok istediği hayalini gerçeğe dönüştürdü. 12 sene serbest diş hekimliği yaptıktan sonra 2016 senesinde kendi kliniğini açtı. 2022 yılında ise Ecren Çolak ailesini büyüterek Ecren Çolak Diş Kliniği’ni açtı.

Diş hekimi Ali Kara

Diş hekimi Ali Kara 1995 yılında Bergama‘da doğdu.
Çocukluğundan beri biyolojiye ve estetiği olan ilgisi onu diş hekimliği mesleğine çekti. Bu doğrultuda girdiği İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nden yükseklisans derecesi ile mezun oldu. Mezuniyeti sonrası implant ve implantüstü protezler, biyomimetik diş hekimliği ve ileri seviye kanal tedavisi eğitimleri gibi bir çok eğitime katıldı. Güncel olarak mesleki gelişmeleri takip etmekte olup tedavilerini büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Mesleki tecrübe ve gelecek vizyonumuzu, hizmet enerjimiz ile bütünleştirerek diş hekimliği sahasına yeni bir sinerji kazandırıyoruz.